Wycieczka na Farmę Dyń w Jednaczewie

W dniu 13 października 2022r dzieci z Krainy Gumisiów i Krainy Misia Paddingtona były na Farmie Dyń w Jednaczewie koło Łomży. Dyń było tu co niemiara. Można było zobaczyć je w różnych rozmiarach, kolorach i odmianach. Od małych hokkaido po klasyczne olbrzymie okazy. Dynie to jednak niejedyna atrakcja, która zrobiła wrażenie na naszych przedszkolakach. Niesamowitej frajdy dostarczyła dzieciom zabawa na słomianych kostkach, przewożenie dyń taczkami oraz wózkami a także wizyta w mini zoo, w którym mieszkają króliki i alpaki. Króliki można było brać na ręce, głaskać i karmić. Takie spotkania dzieci ze zwierzętami dają obopólną radość. Na małych fanów maszyn rolniczych czekała niespodzianka – czerwony traktor, w którym dzieci pozowały do zdjęcia. Poza tym na terenie obiektu były super huśtawki, lampiony z dyń i frajda przebywania w piaskownicy wypełnionej kukurydzą. Po zabawie dzieci zjadły apetyczne muffinki, słodkie jabłka z czekoladowej fontanny i wypiły rozgrzewającą aromatyczną herbatę.

Joanna Krajewska, Ewelina Bonus – Chludzińska, Sylwia Malinowska